Stanislav Odvárko (1913-1985)

malíř, básník, grafik, typograf

Přístav

olej, sololit, 1962, 53 x 59,5 cm, sign. LD Odvárko 62, rám

ID: 153

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)