Otakar (Othon) Kubín (Coubine) (1883-1969)

litografie, 1959, 46 x 37,5 cm, sign. PD O. Kubín, č. 387/500, při okrajích lehce zvlněný papír

Literatura: Jiří Siblík, Otakar Kubín - Coubine, Soupis grafického díla, Nakladatelství Vltavín 1999, str. 203, č. 122

ID: 18

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)