Josef Konečný Žar (1909-1989)

Kytice lilií

olej, plátno, 1973, 49 x 40 cm, sign. PD Konečný Žar 73, rám

ID: 261

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)