Zdeněk Tůma (1907-1943)

Luční kvítí ve váze

akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 264

Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu