Jana Míčková (1940-2020)

U vody

tempera, papír, 1959, 32,5 x 44,7 cm, sign. PD Jana 59, na zadní straně signováno Jana Krahulíková II 3, oboustranná kresba

rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

ID: 297

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)