Zdeněk Nemastil (1879-1942)

Chata u lesa

olej, karton, 1920, 30 x 49,5 cm, sign. PD Nemastil 20, rám

ID: 298

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)