Jiří Beránek (1945-2021)

Zrak

akvarel, běloba, uhel, papír, 1989, 62 x 88 cm, sign. PD Jiří Beránek 89, při okrajích natržený a pokrčený papír

Antiqari.at Radhošťská

ID: 326

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)