Hiroshige Utagawa (1797-1858)

53 Stations of Tokaido Rd.

dřevořez, 1855, 33 x 21,5 cm, značeno LD, rám, papír zejména v horní části poškozen

Antiqari.at Radhošťská

ID: 337

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)