53 Stations of Tokaido Rd.
dřevořez, 1855, 33 x 21,5 cm, značeno LD, rám, papír zejména v horní části poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 337
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)