Roman Franta (1962)

Modří brouci

litografie, 2009, 37,5 x 54 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 18/100

žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

ID: 421

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)