Ladislav Zívr (1909-1980)

tuš, akvarel, papír, 1979, 43 x 31 cm, sign. PD Zívr 1979, rám

žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

ID: 47

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu