Kamila Ženatá (1953)

Axis Mundi (Střed světa)

olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá

žákyně L. Čepeláka

ID: 82

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu