Josef Dlabal (1920-2004)

Japonské hory

olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 59

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:58

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu