Josef Dlabal

Praha jarní

olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal

ID: 67

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:14

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu