Květ
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnožka, pasparta, č. 17/117
ID: 652
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:33
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
ID: 652
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)