Dívčí hlava
litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , a. t.
studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
ID: 680
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:01
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)