František Daněk Sedláček (1892-1974)

Žně

olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám

ID: 127

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:12

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu