Žně
olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám
ID: 127
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:12
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 127