Oskar Schmidt (1908-1982)

Hradčany

akvarel, papír, 1940, 42 x 77 cm, sign. LD Oskar Schmidt, rám

ID: 128

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:07

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)