Singapore
akvarel, papír, 24 x 33 cm, sign. LD P. Pištělka, rám
žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM
ID: 134
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)