Eugen Hodak

Návrat z vinice

olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám

ID: 136

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:30

Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu