Josef Olexa (1901-1983)

Špýchar ve Vrábí

olej, plátno, 39 x 56 cm, sign. LD Olexa, rám

žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně

ID: 148

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:30

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu