Plháček

Starý dům

olej, plátno, 67 x 79 cm, sign. PD Plháček 1922, rám

ID: 153

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:32

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu