Ivan Nikolaj Cholodkov (1925-?)

Vlčí máky ve váze

olej, plátno, 32 x 39 cm, sign. PD v azbuce, rám

ID: 209

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:28

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu