František Salamánek (1908-?)

olej, plátno, 34 x 44 cm, sign. LD F. Salamánek, rám

žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

ID: 218

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:37

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu