Antonín Augusta (1891-1940)

Jezero

olej, plátno, 47 x 66 cm, rám

ID: 225

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:44

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu