Vladimír Voroncov

Venkovská žena

olej, překližka, 25 x 18,5 cm, sign. PD V. Voroncov, rám

ID: 245

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:04

Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu