Patrik Hábl (1975)

Vesmír II

akryl, plátno, 2011, 40 x 40 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, rám, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikována v autorově výběrové publikaci, která mapuje umělcovu tvorbu z let 1995 až 2012. Díla Patrika Hábla byla opakovaně nabídnuta v rámci aukcí současného světového umění v londýnských aukčních síních Sotheby´s a Christie´s a pokaždé byla vydražena s výrazným nárůstem ceny

Vystaveno: P. Hábl – Háblův teleskop, Artpro gallery Praha 2. 5. - 27. 5. 2011

Literatura: P. Hábl - Z čista černa, Galerie D&V Art Praha 2012, str. 55 (katalog je součástí položky)

ID: 110

Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK