Kamila Ženatá (1953)

Červený les

olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD Kamila Ženatá, Kamila Ženatá studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Autorka se rovněž věnuje literatuře a arteterapii se zaměřením na práci ve skupině. Pro malbu Kamily Ženaté je typický spontánní intuitivní přístup, kterým vytváří své abstraktní formy volně inspirované reálnou impresionistickou reflexí přírodních motivů. Impresionistické ladění její tvorby je možné sledovat i v nabízeném díle, ve kterém autorka zvolila atypicky výraznou barvu

žákyně L. Čepeláka

ID: 142

Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

Odhadní cena: 35 000 - 45 000 Kč CZK