Muž a žena

2x olej, plátno, 18. - 19. století, rentoilováno, 37 x 28,5 cm, rám

ID: 173

Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)