Zátiší s knihou a pohárem
olej, sololit, 39,5 x 60 cm, sign. DU V. Komárek, rám, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho doménou se stala zátiší a lyrické krajiny, nejčastěji pozorované zpoza okna
ID: 67
Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK