Vladimír Komárek (1928-2002)

Zátiší s knihou a pohárem

olej, sololit, 39,5 x 60 cm, sign. DU V. Komárek, rám, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho doménou se stala zátiší a lyrické krajiny, nejčastěji pozorované zpoza okna

ID: 67

Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK