Bojovník s helmou
dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 22
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:44
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu