Hiroshige Utagawa (1797-1858)

Kodai Fish

dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno

Antiqari.at Radhošťská

ID: 3

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu