Souznění s nočním městem
litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200
ID: 16
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:15
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu