Karel Beneš (1932-2021)

Souznění s nočním městem

litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200

ID: 16

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:15

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu