Klauni
litografie, 1987, 13 x 11 cm, sign. DU Kbeneš 87, č. 7/200
ID: 25
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
ID: 25
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)