Karel Beneš (1932-2021)

Piantiska

litografie, 1984, 13,6 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 84, č. 150/180

ID: 31

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:30

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu