Karel Beneš (1932-2021)

Klaun s houslemi

litografie, 1981, 14 x 12,7 cm, sign. PD Kbeneš 81, č. 103/200

ID: 33

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:32

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu