Karel Beneš (1932-2021)

Piantiska

litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200

ID: 34

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:33

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu