Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Jízda králů
litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 4
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:03
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**2
Historie příhozu