Zasněžená Praha
litografie, 1998, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kbeneš 98, č. 164/200
ID: 40
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:39
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)