Milostná hudba
litografie, 1975, 19,5 x 13 cm, sign. PD Karel Beneš 75, č. 81/180
ID: 41
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:40
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu