litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200
ID: 45
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:44
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
ID: 45
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)