Karel Beneš (1932-2021)

litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200

ID: 45

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:44

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu