Začneme znova a líp!?
litografie, 12,2 x 8 cm, sign. DU Kbeneš
ID: 8
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:07
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
ID: 8
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)