Milenec
akvarel, tuš, papír, 23,5 x 31 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo 18118, dole text: Ano, je to můj milenec. Ale tu flašku jsi koupil ty!
Provenience: z rodiny přátel autora
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 44
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 18:43
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 19 000 - 24 000 Kč CZK