Jana Leischnerová (1937)

Vyšehrad

litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír

ID: 15

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:14

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)