Vyšehrad
litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír
ID: 15
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:14
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)