Vyšehrad
litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200
ID: 64
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 64
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)