Podhorská říčka
olej, sololit, 2003, 31 x 31 cm, sign. PD Steňko 03, rám
ID: 193
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 17:12
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)