Motorka
litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. PD Zuzana DvorskáŠípová, č. 53/60
ID: 34
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:33
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
ID: 34