Jindřich Pileček (1944-2002)

Hvězda

litografie, 1983, 18,5 x 11,9 cm, sign. DU J. Pileček 83

žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

ID: 716

Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:27

Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu