Václav Příhoda (1888-1944)

Le Caire

olej, karton, 36 x 31 cm, sign. LD V. Příhoda, rám

ID: 126

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 19:05

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK