Aleš Lamr (1943-2024)

Viděl jsem třetí nebe III.

litografie, 1993, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 93, rám, č. 87/100

ID: 98

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 18:37

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

Odhadní cena: 6 500 - 8 000 CZK